Водіям

Станьте водієм, вибирайте довільні години роботи та заробляйте за кермом автомобіля! Легкий старт та вільний графік роботи. Ви можете обирати замовлення, які вам по дорозi та які знаходяться поблизу.

Відповіді на запитання:

Які авто підходять для роботи?

До співпраці допускаються автомобілі чисті зовні та в салоні, без корозії та пошкоджень кузова, на сезонних і не зношених шинах. Автомобіль має бути не старший за 2001-й рік. За більш детальною інформацією звертайтеся до офісу.

Як брати замовлення?

Замовлення можна приймати як в автоматичному режимі, так і вручну з кфіру. Вони можуть бути готівкові та безготівкові. Є гнучка система фільтрів, щоб отримувати замовлення, які вас цікавлять.

Як відбуваються взаєморозрахунки?

Ви самостійно регулюєте, куди саме будуть зараховуватися кошти, на картку чи на гаманець. Гроші можна легко переказати на карту будь-якого банку України або активувати зарахування безготівки на картку, яка буде прив’язана до вашого акаунту. Розмір комісії залежить від міста та списується з гаманця, який можна поповнити через готівкові термінали, банківську карту, Приват24 та ін.


Завантажити додаток водія на телефон системи Аndroid: http://regsat.com/xtaxi.apk

Як працює додаток водія:

Надійний і простий у використанні додаток, з усім необхідним для водіння та заробітку, коли забажаєте.

  1. Приймаєте запит на поїздку Додаток автоматично знайде вам пасажирів.
  2. Забираєте пасажира. У додатку буде показано маршрут до місця розташування пасажирів. Заїжджайте за ними та вирушайте!
  3. Рушайте до місця призначення. Дотримуйтесь маршруту та завершіть замовлення, коли дістанетесь точки призначення.
  4. Ось і все! Повторюйте ці дії та отримуйте пристойні гроші. Приймати замовлення й заробляти чи вийти в офлайн – вирішувати тільки вам!