Політика конфіденційності

Політика конфіденційності
Мобільний додаток «Taxi 210» (далі – додаток) надає сучасний зручний спосіб для замовлення таксі з Вашого смартфона або планшета (далі – пристроїв) на платформах iOS, Android. Цей документ дає роз’яснення щодо обсягу інформації, що збирається додатком з пристрою користувача, цілей збору інформації та кола одержувачів зібраної інформації.

Цілі збору:
Підтвердження контактних даних користувача для подальшої комунікації за допомогою SMS та телефонних дзвінків.

Авторизація користувача та визначення його прав та можливостей використання сервісу (наприклад: знижок, доступних особових рахунків).

Примітка:
Введений номер телефону не обов’язково повинен відповідати номеру пристрою, на якому встановлено програму. Програма може використовуватися в повному обсязі функціональності на пристроях без SIM-картки, якщо при вході введено номер, для якого користувач знає або може отримати код підтвердження SMS. Номер телефону користувача не передається третім особам за винятком ситуацій, коли успішне виконання замовлення неможливе без прямого зв’язку між водієм та користувачем.

Інформація що збирається:
Передбачуване фізичне розташування пристрою.

Цілі збору:
Покращення автодоповнення адрес за рахунок видачі адрес, близьких до розташування пристрою.

Примітка:
Інформація про передбачуване фізичне розташування пристрою визначається шляхом збору даних про прилеглі базові станції мобільного зв’язку та точки доступу WiFi, або за допомогою даних, отриманих від GPS-приймача пристрою. Користувач у будь-який момент може відмовитися від надсилання інформації про фізичне розташування пристрою на сервер, налаштувавши відповідний параметр у програмі. Інформація про фізичне місцеположення пристрою не зберігається і не передається третім особам.

Інформація що збирається:
Мої адреси (Вибрані адреси).

Цілі збору:
Дані адреси використовуються для зручності та прискорення виклику таксі.

Примітка:
Ця інформація зберігається в програмі, доступна користувачеві з можливістю редагування та видалення того чи іншого запису.

Інформація що збирається:
Замовлення, що створюються через програму.

Цілі збору:
Надання послуги замовлення таксі. Поліпшення автодоповнення адрес за рахунок видачі адрес, які користувач вже використовував у попередніх замовленнях.

Примітка:
Усі адреси, використані в замовленнях користувача за попередні місяці, мають більший пріоритет у видачі автодоповнення адрес. Незважаючи на це, використовуючи інформацію, що надається програмою, неможливо визначити дати та точні маршрути попередніх поїздок користувача, що забезпечує необхідну безпеку особистих даних.

Інформація що збирається:
Токени банківських карток.

Цілі збору:
Надання можливості розраховуватись за таксі банківською карткою. Розширення методів оплати.

Примітка:
Під час додавання картки користувача перенаправляє на сайт платіжної системи, там він вводить дані картки. Усі дані карті зберігаються за платіжної системи, тобто. у додатку дані карток не зберігаються. У додаток після успішного додавання карти відправляється token(унікальний ідентифікатор) за допомогою якого відбувається взаємодія з картою. Token генерується конкретно для нашого додатку і може використовуватися лише у ньому.

Дата останньої зміни:

Останнє змінення 26 травня 2021 року.

Усі права захищені Privat-taxi (TM).